1 Şubat 2012 Çarşamba

Arzu Kaprol Markafoni'de...

Arzu Kaprol’un farklı formları bir arada kullandığı ‘Archeology of the Future’ isimli 2011 – 2012 Sonbahar – Kış koleksiyonu bugün ayrıcalıklı indirimlerle internet alışverişinin öncü sitesi MARKAFONİ'de... Sabah kahvenizi elinize alın ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeye başlayın...

Fütüristik detayların ön plana çıktığı  ‘Archeology of the Future’ koleksiyonu, yaratıcı ve sıra dışı tasarımları ile kadın siluetinde hayat buluyor. Desenli deriler, jarse, tül, tafta ve ipek kumaş detayları, Arzu Kaprol’un soğuk kış günlerinde tercih edilen sıcacık tasarımları arasında yerini alıyor.

Kadınların vazgeçemediği şeffaf detayların iddialı bir vurguyla vücut bulduğu parçalar, lazer kesim detaylı ve tafta kollu elbiseler Arzu Kaprol imzasını en iyi taşıyan modellerin başında geliyor. Zıtlıkların akışkan bir formda yer bulduğu şifon üzeri derilerle kaplanmış jarse ve ipek bluzlar, sıra dışı formların yansıması olan saten garnili ve çelik örgülü trikolar, saten-deri detaylı kürk yelekler, volan ve lastikli formların kullanıldığı kabanlar, çıkarılabilen kürk yakalı deri bolero ve fütüristik formların uygulandığı, kollarda taş detaylı ceketler koleksiyonda öne çıkan diğer parçaları oluşturuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder